HABERLER

HABERLER

Haberler

SON TEKNOLOJİK HABERLER
Yazılım ve mobil teknolojiler ile ilgili haberleri site üzerinden takip edebilirsiniz.
WhatsApp’da karanlık mod dönemi başladı!
WhatsApp’da karanlık mod dönemi başladı! İşte yapılması gerekenler…
WhatsApp’da karanlık mod dönemi başladı! Devamı
iOS 13 Beta 5 yayınlandı! Yenilikler neler?
iOS 13 Beta 5 yayınlandı! iOS 13 ve iPadOS 13 için yoğun bir şekilde çalışan Apple, geliştiricilerin gündemine yeni bir beta versiyonunu daha ekledi. Performans ve sürüm kararlılığı mevzularında önemli değişiklikler yapan akıllı telefon üreticisi...
iOS 13 Beta 5 yayınlandı! Yenilikler neler? Devamı
En net iPhone 11 sızıntı videosu YouTube’da yayınlandı!
Apple‘ın yeni iPhone‘larını tanıtmasına oldukça kısa bir zaman kaldı. Kalan zamanın azalmasıyla yeni cihazlar hakkındaki detaylar da neredeyse kesinleşti. Dün ise YouTube‘da bir konsept tasarımcısı şimdiye kadar gelen sızıntılar ile tasarladığı en net...
En net iPhone 11 sızıntı videosu YouTube’da yayınlandı! Devamı
Yenilenmiş 2019 MacBook Pro tanıtıldı!
Apple bugün yaptığı açıklamada MacBook Pro modelini daha hızlı 8. ve 9. nesil işlemciler ile güncellendiğini duyurdu! İlk 8 çekirdekli ve gelmiş geçmiş en hızlı 2019 MacBook Pro olarak adlandırılan bu bilgisayar fiyatıyla da ilgi çekecek gibi görünüyor.
Yenilenmiş 2019 MacBook Pro tanıtıldı! Devamı
İşte Apple Card ile ilgili ilk fotoğraflar
Benjamin Geskin adlı bir Twitter kullanıcısı, beta programı kapsamında Apple’ın kredi kartı olan Apple Card’ı temin etti. Apple Card ile ilgili detaylı fotoğraflar paylaşan Benjamin Geskin, konu ile ilgili detayları da açıkladı.
İşte Apple Card ile ilgili ilk fotoğraflar Devamı
2019 iPhone modelleri ile birlikte hızlı şarj geliyor!
Apple’ın bu yılın sonunda üç yeni iPhone modeli tanıtması bekleniyor ve Japon blog sitesi Mac Otakara’ya göre bu telefonların yanında 18W USB-C güç adaptörü verilecek. Ayrıca kutudan USB-C / Lightning kablo da çıkacak.
2019 iPhone modelleri ile birlikte hızlı şarj geliyor! Devamı
iPhone 5G modem lideri görevden ayrıldı
Apple iPhone 5G konusundaki çalışmalar tüm hızla devam ederken, beklenmedik bir gelişme yaşandı. Hazırlanan rapora göre Apple, Qualcomm ile anlaşmaya varınca 5G konusunda lider mühendis Ruben Caballero görevden ayrıldı.
iPhone 5G modem lideri görevden ayrıldı Devamı
Foxconn’dan gelecek iPhone modelleri için önemli hamle!
Economic Daily News tarafından yayınlanan bir rapora göre Foxconn, gelecek iPhone modelleri için mikro LED teknolojisini geliştiriyor.
Foxconn’dan gelecek iPhone modelleri için önemli hamle! Devamı